Олександр Рибка: «Суркіс вчинив по-чоловічому»

Динамо Київ 22 Березня, 15:13 1929
Олександр Рибка: «Суркіс вчинив по-чоловічому»   | 19-27
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка пройшовся по складу запорізького «Металурга» та поділився враженнями від чоловічого вчинку Ігора Суркіса.

«У нас багато хто дивився в повторі гру «Металурга» з «Шахтарем», так що вже маємо якесь уявлення про цю команду. Юсов - молодий хлопець, настирливий, весь час рветься до воріт і б'є з різних дистанцій. На даний момент це єдине, що я для себе зазначив», - сказав Рибка в ефірі каналу «Футбол 1».

Також Олександр Рибка прокоментував початок відновлення території стадіону імені Лобановського, який постраждав у протистояннях в центрі Києва. Витрати на ремонтні роботи взяло на себе київське «Динамо» в особі президента клубу Ігора Суркіса.

«Він, як президент, вчинив по-чоловічому. Суркіс - людина з великої літери, він все зробив правильно. Це зважений і чоловічий вчинок», - додав Рибка.