Колишній головний тренер «Динамо» Анатолій Дем'яненко нагадує, що задля підтвердження чемпіонських амбіцій, киянам потрібно «виносити» запорізький «Металург».
- Щодо киян, то на «Олімпійському» в них із запорізьким «Металургом» особливих проблем виникнути не має. Так, може «Динамо» показує зараз не дуже той футбол, який би всім хотілося, та із запоріжцями мають впоратися. Ні про яку розслабленість не може бути й мови! Зараз кожне очко на вагу золота, - цитує Дем'яненка ukrfootball.ua.