Закінчився 22 тур чемпіонату України з футболу для київського «Динамо» та запорізького «Металурга». Своїми враженнями від матчу «Динамо» - «Металург» поділився з журналістами каналу «2+2» головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін:
- Олеже Володимировичу, рахунок 4:0 - дуже переконливий. Після перерви «Динамо» вигравало з перевагою усього в один м'яч, і потім команда змогла забити ще аж три голи. Це - результати ваших коректив у перерві?
- «Металург» дуже добре виглядав у першому таймі, нам було дуже важко, ми пропускали деякі контратаки. Мали перевагу, але ніяк не могли забити. В перерві ми зробили деякі перестановки, і заміни, як ви побачили, стали дуже вдалими для нас.
- Так, може, Олега Гусєва варто випускати з перших хвилин? Він на полі був дуже реактивним і, зрештою, два голи забив, зробив результативну передачу..
- Олег Гусєв підтвердив, що є професіоналом. Він не грав одну гру - вийшов на заміну, другу гру - також на заміну. Що б не сталося, Олег виходить на поле і грає. Це і є професіоналізм.
- Ми помітили, що Юнес Беланда був чимось дуже незадоволений після заміни. Що сталося?
- Беланда завжди чимось незадоволений.
- Чому?
- Я не знаю - я не розумію французької (посміхається).