- Я, безумовно, хотів забити м'яч, але, на жаль, це не вийшло. Але, якщо чесно, я не дуже засмутився, навпаки, задоволений, що команда виграла. А свої м'ячі, сподіваюся, залишив на ігри з «Металістом» і «Дніпром».
- Чи Не говорили ви з Мбокані про те, що він обігнав вас в гонці бомбардирів?
- Ні. Я не проти, щоб він став кращим бомбардиром, головне, щоб ми виграли чемпіонат.
- «Шахтар» у кубку України буде грати з чернігівською «Десною». Будете вболівати за свою рідну команду?
- Звичайно, буду вболівати за «Десну», і бажаю їй тільки перемоги.