«Динамо» оригінальним відео привітало НСК «Олімпійський» з ювілеєм
«Динамо» привітало НСК «Олімпійський», якому сьогодні виповнюється 95 років. З цієї нагоди київський клуб випустив спеціальне відео на честь стадіону.