Автор голу в ворота «Шахтаря» Артем Федецький прокоментував перемогу своєї команди на виїзді з рахунком 0-2.
- Кожен матч по-своєму індивідуальний, приємно забити «Шахтарю». Я вдячний цій команді за те, що вона дала мені дорогу в футбол. Саме тут була моя перша серйозна школа. Так сталося, що ми зараз по різні сторони барикад, але в якій би команді я не був, буду відпрацьовувати по повній програмі. За кого б я не грав, я буду віддаватись на повну.
- Перед моментом, де ти забив гол, був ще момент, де врятував…
- Добре, що врятував. Але там був і Денис Бойко, він би відбив цей м`яч. Це таке, футбол складається з моментів, там був момент в «Шахтаря», але вони не реалізували його. В нас також було в першому таймі два моменти непогані, у Сєлі та Мазухи, так що добре, що один реалізували і потім ще один м`яч забили. Звичайно, приємно перемогти на виїзді такого суперника.
- Коли рятував, прийом здався схожим на хокейний…
- Це все долі секунди, так вийшло, що м`яч потрапив у голову, а не у ворота. В таких моментах багато часу на роздуми немає, граєш по ситуації.
- Є можливість зрівнятись за очками із «Шахтарем». Це все - чемпіонські перегони?
- Давайте будемо рахувати очки в кінці чемпіонату. В нас через тиждень серйозний матч проти «Динамо», і кожна перемога цінна тим, якщо вона буде підкріплена наступною перемогою. Потрібно серйозно готуватися. Ми граємо вдома, стадіон буде заповнений вщент, підтримка буде в нас, і ми хочемо не розчарувати своїх вболівальників і, звичайно, перемогти. А скільки ми очок наберемо, це вже рахувати не футболістам, для цього є експерти.
Руслан Габибов