Воротар київського «Динамо» Денис Бойко, який на даний момент знаходиться в оренді у дніпропетровському «Дніпрі», поспілкувався з кореспондентом Фаери.ру після перемоги над донецьким «Шахтарем» з рахунком 0-2.
- Селезньов сказав, що спрацював план Рамоса. Ви згодні з цим?
- Ми повністю виконали установку головного тренера, слідували тому, що було сказано до матчу і в перерві.
- Чи було багато моментів у «Шахтаря», коли довелося вступати в гру і рятувати?
- Я їх не рахую, але моменти були як у нас, так і у «Шахтаря». Це гра, без моментів ніяк. Вийшло, як вийшло, хочу привітати свою команду з перемогою.
- Це початок фінішної прямої чемпіонської гонки?
- Ні, ще багато матчів з різними суперниками. І те, що ми виграли сьогодні, ще не виводить нас на фінішну пряму. Просто добре зіграли і отримали 3 очки.
- Саме ця перемога відкриває чемпіонський шлях, Вам так не здається?
- У нас стоять найвищі завдання перед командою, тому ми завжди прагнемо до них. На даний момент це лише початок шляху. Але повторюся ще раз: багато ігор попереду, і треба перемагати в кожній, щоб добитися результату.