Срна: Якщо і далі будемо грати так само, то не бачити нам чемпіонства, як своїх вух

Футбол України 23 Березня, 09:57 904
Срна: Якщо і далі будемо грати так само, то не бачити нам чемпіонства, як своїх вух      | 19-27
Капітан «гірників» поділився, що з такою грою у команди мало шансів завоювати чемпіонство.

- Програш - це удар по чемпіонських амбіціях «Шахтаря»?

- Так, це удар! Вважаю, що нам потрібно задуматися - з такою грою ми нічого не можемо зробити.

- «Шахтар» вдруге поступається «Дніпру». Як ви оцінюєте, дійсно, суперник сильніший чи це чергова невдача?

- По-перше, я привітаю команду «Дніпро» з перемогою, нелегко за останніх чотири-п'ять ігор обіграти два-три рази «Шахтар». Команда хороша, яка заслуговує на повагу, але вони грали проти іншого «Шахтаря». Адже нинішній «Шахтар» - це навіть не та команда, якою вона була три-чотири місяці тому. Потрібно задуматися. Ситуація не дуже - це і дві поразки вдома.

- Судячи з ваших слів, ви вважаєте перемогу «Дніпра» абсолютно логічною?

- Звичайно! Ніяких претензій немає. У них хороший тренер і команда. Мало, хто з команд обігравав «Шахтар» у Донецьку з рахунком 2:0, тому їх потрібно привітати. Не скажу, що вони грали набагато краще, ніж ми, просто ми помилялися. Як нас вчать з теорії, якщо ми отримуємо гол, то це наші проблеми, ми повинні самі за нього відповідати.

- Євген Селезньов сказав, що у їхнього тренера був перед грою якийсь план, і він спрацював. Був подібний план у Мірчі Луческу?

- Звичайно. У нас перед кожною грою є план. Але ми його сьогодні не виконали.

- Зараз інтрига закрутилася: «Дніпро», «Динамо», «Металіст». Хто на вашу думку головний конкурент «Шахтаря» за чемпіонство?

- Якщо «Шахтар» показуватиме «шахтарській футбол», то фаворит за чемпіонство «Шахтар». А якщо буде грати, як сьогодні, то дуже мало шансів завоювати чемпіонство.

Якби ми сьогодні грали, як з «Вікторією», то ми виграли б. З «Вікторією» ми хоч створювали моменти, а сьогодні - ні. Кожен футболіст повинен задуматися і я перший беру провину на себе, як капітан. Не задоволений сьогодні і грою команди. Ми купили дуже важливих футболістів для нас, але поки вони не допомагають, як ми хочемо. Може їх потрібно чекати довше, ніж інших, але у нас немає часу, попереду у нас дуже важливі ігри, - прокоментував капітан «гірників».