Колишній тренер обох кримських клубів, які зараз грають в Прем'єр-лізі - «Таврії» та «Севастополя» заявив, що обидві команди мають дограти чемпіонат України.
«Перспективи кримських клубів, або якщо точніше виразиться їх майбутнє в ситуації, що склалася, швидше за все, визначать органи ФІФА та УЄФА. Зараз все залежить від них. А не від тих людей, багато яких дуже далекі від футболу, але вже вирішили долю «Севастополя» і «Таврії».
Клуби між собою домовилися, вболівальники теж, тому з їхнього боку проблеми виникнути не повинно. І я не розумію, коли починають лякати бандерівцями, фашистами. Якщо я українець, то що, я бандерівець?
Нинішній чемпіонат «Севастополь» і «Таврія» повинні дограти, а далі вже дотримуватися букви закону. Дозволять їм грати в чемпіонаті Росії, значить, будуть грати. Інша справа, з чого їм доведеться починати? Цілком можливо, що з першої або другої ліги. Хоча і про це говорити я б не поспішав, адже доля самого Криму ще не вирішена», - сказав Пучков.