







л
Відзначимо, що після матчу вболівальники «Славії» атакували сторінку «Динамо» у Facebook, написавши багато образливих коментарів у сторону киян.















л
Відзначимо, що після матчу вболівальники «Славії» атакували сторінку «Динамо» у Facebook, написавши багато образливих коментарів у сторону киян.






