Данило Сілва: «Всі чекають, коли ситуація заспокоїться»

Динамо Київ 23 Березня, 17:37 758
Данило Сілва: «Всі чекають, коли ситуація заспокоїться»    | 19-27
Бразильський динамівець Данило Сілва в інтерв'ю для BBC Brasil розповів про те, як жив на клубній базі під час революції в Києві, а також пояснив, що стало причиною перенесення матчу з Шахтарем.

Бразильський динамівець Данило Сілва в інтерв'ю для BBC Brasil розповів про те, як жив на клубній базі під час революції в Києві, а також пояснив, що стало причиною перенесення матчу з Шахтарем.

- Коли ситуація в Україні була більш напруженою, коли в центрі Києва гинули люди, мені довелося кілька днів пожити на клубній базі, яка знаходиться далеко від місця, в якому все відбувалося. Це був захід обережності.

Я провів там кілька днів, потім ми полетіли на матч з «Валенсією» в Іспанію, а коли ми повернулися, то все уже було спокійно. Тоді й моя дружина прилетіла в Україну.


Що стосується матчу з Шахтарем, то, я думаю, що всі чекають, коли ситуація заспокоїться. Люди переживають, що приїдуть вболівальники «Шахтаря» і виникнуть конфлікти, - завершив Данило.