«Немає ніякої інформації стосовно цього твіту», - зазначили Футбол 24 у прес-службі УЄФА.
Як повідомлялося, коментуючи матч «Динамо» – «Славія», Тврдик написав у своєму Twitter, що арбітри «грубо вплинули на обидва матчі», а Г.Суркіс, на його думку, має піти у відставку.
Нагадаємо, у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного рануду ЛЧ «Динамо» обіграло «Славію» (2:0). Наступним суперником киян буде амстердамський «Аякс».