Форвард «Кишварди» Антон Шиндер в матчі чемпіонату Угорщини з «Ференцварош» після того, як отримав жовту картку, «буцнув» суддю.
Після цього він був видалений, а згодом отримав дискваліфікацію на чотири місяці, повідомляє Goal.com.
Форвард «Кишварди» Антон Шиндер в матчі чемпіонату Угорщини з «Ференцварош» після того, як отримав жовту картку, «буцнув» суддю.
Після цього він був видалений, а згодом отримав дискваліфікацію на чотири місяці, повідомляє Goal.com.