Старший тренер ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського Олександр Іщенко в ексклюзивному інтерв`ю для 1927.com.ua поділився враженнями від ігор 22-го туру українського чемпіонату «Динамо» - «Металург» (З) і «Шахтар» - «Дніпро»:
- Рахунок 4:0 у матчі «Динамо» - «Металург» очікуваний?
- Я був упевнений в тому, що результат буде позитивним.
- Вчора «Динамо» провело два непоганих тайми, «Металург» в основному не мав моментів, чи можна сказати, що кияни на даний момент готові на всі 90 хвилин матчу?
- Виходити проти команди, яка відразу ставить 10 футболістів перед своєю штрафною площею, важкувато будь-якому супернику. Потрібно якийсь час приховати цю насичену оборону. «Металург» оборонявся непогано. У другому таймі з виходом Гусєва оборона розвалилася і «Динамо» показало свій високий потенціал.
- Мбокані в матчі з «Металургом» забив два м'ячі і в підсумку у нього 11 голів у чемпіонаті, що дозволяє йому зрівнятися з лідерами гонки бомбардирів. Як ви вважаєте, чи зможе Дьємерсі дограти цей сезон в такій формі, щоб виграти гонку бомбардирів?
- Футбол прикрашають забиті м'ячі, я б назвав показовим другий гол. Якщо перший гол - це його козир, який він забив, використовуючи свої дані, то ось другий м'яч я б назвав зразково-показовим.
- Що можете сказати про перемогу «Дніпра» над «Шахтарем»? Дніпряни вас здивували?
- А чого вони могли здивувати? «Дніпро» грає більшість ігор з повною самовіддачею, з хорошим рухом, яскравою індивідуальною грою своїх гравців. «Дніпро» відрізняється характером. На сьогоднішній день - це реальний претендент на чемпіонство.
- Раніше у «Шахтаря» був такий плюс, як Донбас-Арена, багато хто говорив, що це магія: хто б не приїжджав, програвав, який рівень гри вони не показували б. Пройшла ця магія Донбас-Арени або це «Шахтар» ослаб?
- Я б не став говорити про те, що вона пройшла, це може бути і зрив в окремо взятій грі гірників. Може такий струс і потрібен був «Шахтарю».
- «Дніпро» - реальний претендент на перше місце в чемпіонаті України?
- Так, ігри в очних зустрічах між «Шахтарем», «Дніпро» - «Динамо», потім «Динамо» - «Шахтар» , «Металіст» - «Шахтар» , «Металіст» - «Дніпро» або «Динамо» - «Металіст» буде розіграно звання чемпіона. Єдине, що радує, це те, що всі команди стоять у різних умовах і боротьба попереду неабияка.
Розмовляв Ігор Гусаков