Сергій Нагорняк: «Лише в матчах з «Дніпром» та «Шахтарем» ми побачимо справжній рівень «Динамо»

Динамо Київ 23 Березня, 19:43 1539
Сергій Нагорняк: «Лише в матчах з «Дніпром» та «Шахтарем» ми побачимо справжній рівень «Динамо»      | 19-27
Футбольний експерт Сергій Нагорняк в ексклюзивному інтерв`ю для 1927.com.ua про останні перипетії в чемпіонаті України, ротацію складу «Динамо» та боротьбу за призові місця.

Футбольний експерт Сергій Нагорняк в ексклюзивному інтерв`ю для 1927.com.ua про останні перипетії в чемпіонаті України, ротацію складу «Динамо» та боротьбу за призові місця.​

- Як Вам вчорашня гра київського «Динамо»? Прокоментуйте, будь ласка.

- Що тут коментувати - 4:0. Гра в одні ворота, майже. Ніяких проблем гравці «Металурга» для «Динамо» не створили. Спочатку кияни грали не досить впевнено, але з виходом Гусєва все стало на свої місця. Шансів у «Металурга» не було зовсім.

- На вашу думку, чи покращилась результативність в грі «Динамо» порівняно з іграми ще початку сезону?

- Чотири м’ячі забити - це вже чогось варте. Тренер не може бути не задоволеним, коли команда забиває чотири м’ячі. Команда забила чотири м’ячі - отже, вона все робила правильно. Сказати, що гравці щось не так зробили – неможливо. 4:0 – рахунок говорить сам за себе. Вихід Олега Гусєва багато чого змінив. Коли гравець виходить на заміну і забиває два м’ячі, до того ж віддає ще гольову передачу - це чогось варте. Просто кажучи, кращий гравець матчу. Але по першому тайму можна сказати, що динамівцям треба більш впевненіше грати, якщо вони хочуть претендувати на високі місця. Вже у наступних матчах ми подивимось, чого «Динамо» варте. Спочатку гра на кубок з «Металістом», потім дуже важлива виїзна гра з «Дніпром». Після гри з «Дніпром» можна буде говорити, що і як. В грі проти «Металурга» у «Динамо» просто гравці сильніші, індивідуальна майстерність - це і вирішило долю поєдинку.

- Мяч в роздягальню суттєво вплинув на подальшу гру команд в другому таймі?

- Я думаю, що так. Команда, яка пропускає м’яч в роздягальню, потім має негативні наслідки. З психологічної точки зору це дуже важко.

- Можна сказати про те, що зараз в грі «Динамо» почало щось проявлятись?

- Те, що вони виграли 4:0 - це дуже добре. «Таврію» теж перемогли. Але давайте будемо відверті, що «Таврія» і «Металург» - це аутсайдери чемпіонату. «Динамо» зробило те, що вони повинні були зробити. Рівень готовності «Динамо» був вищий.

В першому колі «Динамо» теж з такими суперниками брали три очки, але в іграх з конкурентами «Динамо» нічого з себе не представляло. Зараз буде цікаво подивитись на «Динамо» в кубковій грі з «Металістом» та в чемпіонаті з «Дніпром» і «Шахтарем». В цих матчах ми побачимо, на якому рівні «Динамо» зараз. А зараз важко сказати. «Динамо» виглядає на голову сильніше тих опонентів, з якими вони грали.

- Вдалося Віді вдало замінити Хачеріді в старті?

- Команда не пропустила - значить, вдало зіграли. «Металург» нічого не зміг протиставити динамівцям. «Динамо» грало досить впевнено. У суперників не було гострих атак. Рибка, в принципі, увесь матч був без роботи. В цій грі, мені здається, можна було б будь-кого поставити в захист замість травмованого Хачеріді і проблем би ніяких не було, навіть того ж Вукоєвича. Моя думка, що Хачеріді буде дуже не вистачати в поєдинках з важкими суперниками. У «Динамо» Хачеріді найсильніший захисник.

- В стартовому складі вийшли ті самі гравці, за виключенням Хачеріді, які вийшли і в попередньому матчі з «Таврією». Це може говорити про те, що вже сформований стартовий склад?

- Напевно, якщо тренер випускає тих самих гравців. Значить, у нього вже є склад з одинадцятьох футболістів, яким він найбільше довіряє і робить на них ставку. Але вчора запасний Олег Гусєв виходить і робить гру. На мою думку, Олег Гусєв такий же гравець основного складу, як і той, кого він міняє і той, на чиє місце він виходить.

- Можна сказати про те, що «Чорноморець» вже не є конкурентоздатним суперником в боротьбі за верхівку чемпіонату?

- Проти «Таврії» вони зіграли складом, який ми раніше не бачили. Не можу сказати, що вони мали перевагу над гравцями «Таврії». Мені здається, що «Чорноморець» вище свого теперішього місця точно не підійметься і завершить цей чемпіонат на тій позиції, на якій він зараз знаходиться.

Розмовляв Станіслав Романов