Ігор Суркіс: «Хлопці, сядьте і розберіться!»

Динамо Київ 23 Березня, 20:46 838
Ігор Суркіс: «Хлопці, сядьте і розберіться!»     | 19-27
Президент «Динамо» Ігор Суркіс в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1» висловив своє ставлення до конфлікту у ФФУ.

Президент «Динамо» Ігор Суркіс в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1» висловив своє ставлення до конфлікту у ФФУ.

- Якщо людина порядна, якщо вона не хоче, щоб на неї вішали ярлики, то вона повинна просто піднятись і піти. Це - як ситуація з Даниловим. Ми сьогодні огульно звинувачуємо Конькова. Він - Попова. Це б'є по нашому іміджу - от, в чому справа! Хлопці, сядьте і розберіться! Або, якщо не можете, призначте Конгрес на благо українського футболу. Коли скрізь скандал, то краще поміняйте самі себе! - цитує слова Суркіса Footboom.com.