Віталій Данилов: «Треба зібратись і переговорити «без купюр»

Динамо Київ 23 Березня, 21:40 941
Віталій Данилов: «Треба зібратись і переговорити «без купюр»      | 19-27
Президент Прем'єр-ліги в ефірі програми «Великий Футбол» висловився про кризу в українському футболі та шляхи виходу з неї.

Президент Прем'єр-ліги в ефірі програми «ПроФутбол» висловився про кризу в українському футболі та шляхи виходу з неї.

- Сьогодні у нас неудосконалений регламент, де клуби уповноважені приймати рішення. І більшість клубів погоджується з цим рішенням. Може це з однієї сторони демократично, а з іншої, можливо й ні. Тому, я вважаю, що в цій ситуації власники клубів мають зібратися і, якщо в когось є запитання до прийняття якогось рішення, вони мають змінити ту ситуацію, щоб таке рішення не приймалось.

Після загальних зборів я мав розмову з Ігорем Коломойським і він чітко сказав, що у нього немає ніяких претензій до мене, як до президента Прем’єр ліги, але він вважає, що президента Прем’єр-ліги мають вибирати перші особи клубів, і я погоджуюсь з ним. Ми домовились з паном Коломойським, що після січневих свят вони домовляться між собою і проінформують мене коли готові зібратись більшість власників клубів і Прем’єр ліга призначить збори. Але ви знаєте, які події відбувались в країні, тому трошки було не до футболу і за великим рахунком, я вдячний всім власникам клубів. Слава Богу, що ми розпочали чемпіонат.

Я думаю, що найближчим часом ми проінформуємо футбольне суспільство про загальні збори. В першу чергу, треба зібратись власникам і серйозно переговорити «без купюр», як то кажуть, для того, щоб всі зрозуміли чи ми рухаємось далі, і чи на тому ми рівні. Неважливо, хто сьогодні президент Прем’єр ліги. Якщо будуть такі стосунки між власниками і менеджментом, то ні до чого доброго це не доведе.