Юрій Вакс судитиме кубкову зустріч «Металіст» - «Динамо»

Динамо Київ 24 Березня, 07:42 695
Юрій Вакс судитиме кубкову зустріч «Металіст» - «Динамо»   | 19-27
Комітет арбітрів ФФУ призначив суддівську бригаду на матч 1/4 фіналу Кубка України, у якому київське «Динамо» зустрінеться із харківським «Металістом».

Головний арбітр – Юрій Вакс (Сімферополь).

Асистенти арбітра – Олексій Андрєєв (Донецьк), Семен Шлончак (Черкаси).

Додаткові асистенти – Віталій Романов (Дніпропетровськ), Андрій Лісаковський (Одеса).

Четвертий арбітр – Ігор Бицкало (Одеса).

Спостерігач арбітражу – Олег Зубарєв (Слов’янськ, Донецька обл.)

У цьому сезоні Вакс вже судив один матч за участю «біло-синіх» - поєдинок 10-го туру «Динамо» - «Карпати» (1:0, жовті картки – 1:3). Двічі він працював на матчах за участю харків’ян – у 6-му турі на грі «Говерла» - «Металіст» (0:2, ж. к. – 1:1) та у 15-му турі на матчі «Ворскла» - «Металіст» (1:1, ж. к. – 2:0).

Загалом у цьому сезоні Вакс виступав у якості головного арбітра вже у дев’яти поєдинках Прем’єр-ліги та трьох іграх молодіжної першості.

Нагадаємо, що матч відбудеться у середу, 26 березня, у Харкові, на стадіоні «Металіст». Початок зустрічі о 20:00.