Президент київського «Динамо» в ефірі програми «ПроФутбол» прокоментував чутки про повернення Григорія Суркіса на колишню посаду.
- Він ніколи в житті не повернувся б на цю посаду. Зараз чутки ходять в інтернеті... Серйозно кажу: викиньте це з голови!
- Я, вважайте, як його адвокат кажу: «Ніколи він не повернеться!». Чесно, на порозі Будинку Футболу ліг би і сказав: «Тільки через мій труп», - цитує Суркіса «Матчдей».