Олег Блохін: «Поборотися за золото? А я за що борюся?»

Динамо Київ 24 Березня, 10:00 2132
Олег Блохін: «Поборотися за золото? А я за що борюся?»    | 19-27
Головний тренер київського «Динамо» після матчу з «Металургом» (4:0) в підтрибунному приміщенні поспілкувався с наставником запорізького клубу Олегом Тараном.

Обидва тренери, які були в хорошому настрої, перекинулись кількома репліками:

«Олеже, успіхів», - побажав колишньому одноклубнику Блохін.

«Дякую, Олег, дякую, дорогий. Тримайся, добре? Поборись за золото!» - у відповідь побажав Таран.

Блохін відповів: «А я за що борюся? Звичайно, за золото».

«Ви або «Дніпро», добре?» - цитує Тарана «Профутбол».