Директор однієї зі шкіл Київської області звернувся до динамівських фанатів з проханням прикрасити спортзал клубними зображеннями. Вийшло здорово.



Директор однієї зі шкіл Київської області звернувся до динамівських фанатів з проханням прикрасити спортзал клубними зображеннями. Вийшло здорово.


