Шановні вболівальники!
26 березня у Харкові відбудеться матч 1/4 фіналу Кубка України «Металіст» - «Динамо» (початок о 20:00).
Для любителів футболу, які бажають підтримати «Динамо» на стадіоні «Металіст», виділений 30 сектор. Квитки для шанувальників «біло-синіх» будуть безкоштовно видаватися в день гри з 18:00 до 20:00 при вході в сектор. При собі необхідно мати динамівську атрибутику/
Телефон контактної особи ФК «Динамо» Київ: +38 093 1916077 (Анатолій Григорович).
Футбольний клуб «Динамо» запрошує всіх вболівальників підтримати команду у важливому матчі в Харкові!

