Бразильський півзахисник «Динамо» Дуду, який виступає за «Греміо» на правах оренди, взяв участь у перемозі своєї команди у чвертьфінальному поєдинку штату Гаучо з рахунком 3:0.
Дуду вийшов у стартовому складі «Греміо» і провів на полі 76 хвилин. Для півзахисника це стало вже сьомою появою на полі в даному турнірі.
Що стосується його гри, то в першому і другому таймах він був дуже активним. Варто відзначити, що саме з Дуду почалася атака, яка завершилася пенальті і другим взяттям воріт суперника.
В цілому ж, забивши на старті першого тайму, у другому «Греміо» порадував своїх вболівальників, що зібралися на трибунах «Арени Греміо», ще двічі.
Завдяки цій перемозі Дуду і компанія пробилися у півфінальну стадію чемпіонату Гаушо, де їх суперником буде клуб «Пелотас». Цей поєдинок відбудеться 27 березня.