Леоненко: «У Ахмєтова діти отримують форму безкоштовно, а в «Динамо» збирають гроші з батьків»

Динамо Київ 24 Березня, 11:33 1392
Леоненко: «У Ахмєтова діти отримують форму безкоштовно, а в «Динамо» збирають гроші з батьків»  | 19-27
Віктор Леоненко прокоментував слова президента «Динамо» в ефірі програми «Великий футбол»:

Віктор Леоненко прокоментував слова президента «Динамо» в ефірі програми «Великий футбол»:

- Стосовно «2+2» - ви були в ефірі, вам Циганик поставив запитання: «Що ви скажете з приводу того, що вас критикує товариш Леоненко?». Згадайте, що ви відповіли: «Йому можна».

У Лобановського я не тільки не потрапляв у 18, я навіть на заміну жодного разу не вийшов. Якщо ви вважаєте, що я не футболіст, то я не ображаюсь.

Можливо, він образився на те, що я вже давно сказав - Ігор Михайлович вважає, що у нього брендовий клуб, але, якщо брендовий, вибачте: у Рината Ахмєтова всі діти отримують форму безкоштовно, і костюми, і футболки. А тут збирають гроші з батьків, і за м'ячі теж.

Ви розберіться, хто у вас працює в дитячому клубі. Ви хоч знаєте це? Знову куми, якась нісенітниця. Добре, він розібрався і взяв Беженара, Косовського, Белькевича, Хацкевича. Молодець. Але він багато чого не знає, що діється в дитячому футболі, коли там тренери, які навіть у футбол не грали. Як вони щось можуть пояснити дітям?

Таке відчуття, що Суркіс злий, тому що Фірташа закрили. Можливо, поговорив з кимось, фінансування може закінчитися, - заявив Леоненко.