Ветерани «Динамо» та «Карпат» зіграють на «Арені Львів»

Динамо Київ 24 Березня, 12:05 709
Ветерани «Динамо» та «Карпат» зіграють на «Арені Львів»  | 19-27
Субота, 29 березня, буде насичена футбольними подіями у Львові.

О 17:00 на стадіоні «Україна» відбудеться календарний матч Прем'єр-ліги «Карпати» - «Севастополь», а о 12:00 на «Арені Львів» (на фото) зіграють ветерани «Карпат» та «Динамо».

Видатні гравці «Динамо» 70-х, 80-х та 90-х років продовжують турне Україною, присвячене єдності країни та пам'яті загиблої під час масових акцій протесту «Небесної сотні». Минулими вихідними ветерани «Динамо» зіграли у Хмельницькому, тепер на черзі - гра зі знаменитими ветеранами «Карпат» на побудованій під Євро-2012 «Арені Львів», що вміщує 35 тисячі глядачів.

До Львова поїдуть багаторазові чемпіони України та СРСР, володарі європейських кубків, учасники чемпіонатів світу та Європи. Володимир Безсонов, Сергій Кузнєцов, Віктор Хлус, Володимир Лозинський, Іван Яремчук, Олег Саленко, Юрій Мороз, Святослав Сирота, Олександр Призетко, Олександр Венглинський, Олександр Оксимець та інші динамівці постануть перед футбольної публікою, показавши на полі свою майстерність, підкріплену справжнім динамівським духом.

Ветерани «Динамо» та «Карпат» закликають усіх львів'ян та гостей міста відвідати футбольний матч. Отже, субота, 29 березня, «Арена Львів». Початок о 12:00.