Мілевський: Виграйте хоч щось без мене із великим тренером

Динамо Київ 24 Березня, 13:30 2350
Мілевський: Виграйте хоч щось без мене із великим тренером       | 19-27
Артем Мілевський перервав мовчання та нагадав про себе. Ностальгія взяла своє.

Артем, мабуть, почав ностальгувати за зірковим часом своєї кар'єри, виклавши в мережу архівну фотографію з партнером по збірній України Андрієм Вороніним.

- Броо, може, ще зіграємо разом, - підписав фото Артем.

- Старий, дай бог, радий за тебе, удачі і побільше голів, - відповів Андрій.

А незабаром екс-гравець збірної України та київського «Динамо» знов поділився архівним фото.

- З Попом. Полтава і Шахта - 3:1. Супер Кубок!, - підпис до фото від Мілевського.

Та в коментах до фото додав:

- А що Тьома? Виграйте хоч щось без нас із великим тренером, - написав Артем.

Зазначимо, що наразі футболіст не може знайти собі клуб. Пропозицію Мілевському зробив «Рух» з Вінників. Але Мілевський ще роздумує.