62 відсотки уболівальників не вірять в те, що «Динамо» пройде «Аякс» в Лізі чемпіонів

Динамо Київ 24 Серпня, 07:36 947
62 відсотки уболівальників не вірять в те, що «Динамо» пройде «Аякс» в Лізі чемпіонів | 19-27
Читачі КОМАНДИ1 висловили свою думку з приводу шансів «Динамо» пройти «Аякс» в кваліфікації ЛЧ

На сторінці КОМАНДИ1 в одній з найпопулярніших соціальних мереж, відбулося голосування. Питання було таким: «На Ваш погляд, чи зможе київське Динамо пробитися в груповий раунд Ліги чемпіонів, після виїзного поразку від Аякса з рахунком 1:3?»

62 відсотки респондентів вважають, що Динамо закінчить боротьбу в Лізі чемпіонів-2018/2019. А 38 - вірять в загальний успіх киян.

Додамо, що опитування все ще триває! Другий матч плей-офф раунду Ліги чемпіонів Динамо - Аякс відбудеться 28 серпня на київському НСК Олімпійський (22.00).