Екс-футболісти одеського «Чорноморця» Пабло Фонтанелло, Сіто Рієра і Франк Джа Джедже поділилися планами на майбутнє в інтерв'ю програмі «ПроФутбол».
Пабло Фонтанелло: «Зараз я тренуюся в Аргентині і чекаю цікавих пропозицій, але не виключаю можливості повернення в Україну. Я абсолютно задоволений тим часом, який провів в Одесі, тому якщо будуть можливість, то я повернуся».
Сіто Рієра: «В Іспанії журналіст мені вже поставив таке питання. Я відповів, що не проти знову грати в Україні, але на даний момент я в Барселоні і намагаюся самостійно підтримувати форму, щоб бути готовим вступити в гру, якщо надійде пропозиція».
Франк Джа Джедже: «Повернутися? Не знаю. Можливо».
Легіонери «Чорноморця» можуть повернутися в Одесу
Екс-футболісти одеського «Чорноморця» Пабло Фонтанелло, Сіто Рієра і Франк Джа Джедже поділилися планами на майбутнє в інтерв'ю програмі «ПроФутбол».