Легіонери «Чорноморця» можуть повернутися в Одесу

Футбол України 24 Березня, 14:50 677
Легіонери «Чорноморця» можуть повернутися в Одесу   | 19-27
Екс-футболісти одеського «Чорноморця» Пабло Фонтанелло, Сіто Рієра і Франк Джа Джедже поділилися планами на майбутнє в інтерв'ю програмі «ПроФутбол».

Екс-футболісти одеського «Чорноморця» Пабло Фонтанелло, Сіто Рієра і Франк Джа Джедже поділилися планами на майбутнє в інтерв'ю програмі «ПроФутбол».

Пабло Фонтанелло: «Зараз я тренуюся в Аргентині і чекаю цікавих пропозицій, але не виключаю можливості повернення в Україну. Я абсолютно задоволений тим часом, який провів в Одесі, тому якщо будуть можливість, то я повернуся».

Сіто Рієра: «В Іспанії журналіст мені вже поставив таке питання. Я відповів, що не проти знову грати в Україні, але на даний момент я в Барселоні і намагаюся самостійно підтримувати форму, щоб бути готовим вступити в гру, якщо надійде пропозиція».

Франк Джа Джедже: «Повернутися? Не знаю. Можливо».