У неділю, 30 березня, канал «2+2» покаже два матчі в рамках 23 туру Чемпіонату України з футболу.
Грають найсильніші команди України: «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Динамо» (Київ) та «Металіст» (Харків) – «Шахтар» (Донецьк).
Харківський «Металіст» зіграє на полі ОСК «Металіст» з донецьким «Шахтарем». А дніпропетровський «Дніпро» зіграє на своєму полі з київським «Динамо».
Трансляція матчу «Дніпро» - «Динамо» у неділю, 30 березня о 16.50, на каналі «2+2».
Трансляція матчу «Металіст» - «Шахтар» у неділю, 30 березня о 19.15, на каналі «2+2».
Нагадаємо, матч 1/4 фіналу Кубка України між «Металістом» та «Динамо», який має відбутися у середу, 26 березня, також транслюватиме канал «2+2». Початок трансляції о 19:50.