- Я думаю, що лише наївна, далека від реальності людина вірить у відсутності корупції в дитячо-юнацькому футболі. На жаль, Ваш випадок - не поодинокий.
Для мене особисто це дикість. Дикість, яка частково дає відповідь на запитання, чому ми часто досягаємо успіхів на дитячо-юнацько-молодіжному рівні, а потім, на дорослому рівні, юні «таланти» кудись зникають.
Як із цим боротися? Це повинен робити кожен клуб локально. По-перше, тренерам, що працюють з дітьми створити належні умови, в тому числі й матеріальні, включно із системою бонусів за підготовку гравця. Але й контролювати роботу цих тренерів, вимагати не результату на табло, а саме підготовки гравців. По-друге, суворо карати хабарників - звільнення негайне з подальшою неспроможністю працювати у дитячо-юнацькому футболі. Але тут потрібно дуже обережно підходити до кожного окремого випадку, оскільки батьки теж бувають - ого-го. Приведуть лісоруба, який на м*яч гавкає, а потім розповідають, що їх синочок-Мессі не потрапив у школу, оскільки тренер вимагав хабаря. Такі випадки теж бували.
Я думаю, що економічна ситуація в країні багатьох підштовхне до раціонального використання вітчизняних «ресурсів», а грамотних мудрих власників клубів до інвестицій у власні дитячо-юнацькі академії і відповідного жорсткого контролю.
Я хочу вірити у краще, - написав коментатор, який вже попрацював на адміністративній посаді в ФК «Карпати» (Львів).