Після перемоги в північно-чеському дербі над «Яблонецом» з рахунком 3-0 інтерв'ю офіційному сайту ліберецького «Словану» дав кращий бомбардир команди в чемпіонаті українець Сергій Рибалка.
В його рідній країні неспокійно, але він продовжує виконувати свої футбольні обов'язки в Лібереці. В матчі проти «Яблонеца» він відкрив рахунок ударом головою і надалі діяв непогано. «Хотіли реабілітуватися за поразку в минулому турі» - сказав півзахисник після матчу.
- Сергій, які твої враження від матчу з «Яблонецом»?
- «Яблонец» є добре організованою командою. Ми хотіли реабілітуватися за поразку в минулому турі (проти «Богеміансу», за який виступає ще один українець Дмитро Єрьоменко - прим. перекл.) і я задоволений тим, що нам це вдалося.
- Як ти звідси оцінюєш ситуацію в Україні?
- Ситуація в Україні дуже важка, я хвилююся за своїх родичів, яким довелося це пройти. Я переживаю це разом з ними. Я сподіваюсь, що все налагодиться, і ситуація покращиться.
- Через ці події навіть було припинено Чемпіонат України...
- Зараз, на щастя, Чемпіонат поновився, хоча в деяких місцях ігри були перенесені, але в більшості вже почали грати.
- Тепер про інше. Ви відчуваєте розчарування від вильоту з Ліги Європи?
- Дуже шкода, що ми не пройшли АЗ («Слован» поступився 1-2 за підсумками двох матчів - прим. перекл.). Я дивився матч АЗ проти «Анжі» в 1/8 фіналу, махачкалінці нічим не поступалися. Але більше мені шкода, що арбітр не призначив пенальті у нашому матчі у ворота АЗ. Більше того, арбітр із України - це просто катастрофа (сміється). Але зараз вже нічого неможливо вдіяти (матч судив Сергій Бойко - прим. перекл.).
- Наскільки ця рука гравця АЗ в штрафному майданчику ще турбує вас?
- Не знаю, як це можливо. В Україні судді ніколи не бачать гру рукою. Часто буває, що не дають свисток в подібних випадках. Суддя знаходився в трьох метрах від інциденту, і незрозуміло, чому не зупинив гру.
- Ти слідкував за подальшими матчами Ліги Європи?
- Так. АЗ вже пройшов далі. Було прикро, що довелося спостерігати за цим по ТБ.
- Чи були проблеми з налаштуванням на ігри після вильоту з Ліги Європи?
- Ні, матчі Ліги Європи вже в минулому, ми не дивимося назад. Ми мусимо дивитися лише вперед, концентруватися на чеській лізі. Ми продовжуємо боротьбу за третє місце, яке забезпечує місце в Лізі Європи наступного сезону.