Колишній півзахисник «Динамо» та збірної України Олександр Алієв допоміг своїй новій команді здолати ДГ Шевченківське, забивши красивий гол точним ударом зі штрафного.
Алієв забив перший гол «Меліоратора» в матчі і взяв участь у ще декількох результативних атаках бучанців, повідомляє Footboom.
В підсумку, «Меліоратор», який представляє місто Буча Київської області, переміг ДГ «Шевченківське» з рахунком 5:3.
Відзначимо, це дебютний гол 33-річного Алієва за «Меліоратор».
Відео голу дивись ТУТ.