«Навіщо потрібна така ротація». Реакція соцмереж на нічию «Динамо» з «Чорноморцем»

Динамо Київ 26 Серпня, 10:01 2628
«Навіщо потрібна така ротація». Реакція соцмереж на нічию «Динамо» з «Чорноморцем» | 19-27
Київське «Динамо» втратило очки у матчі 6-го туру УПЛ з «Чорноморцем». 1927.com.ua зібрав думки вболівальників після несподівоної нічиї в Одесі (1:1).