Екс-нападник київського Динамо Маріс Верпаковскіс завершив ігрову кар'єру.
Як пише офіційний сайт УЄФА, він став президентом нового клубу, який отримав назву ФК Лієпая.
У першому турі чемпіонату Латвії ця команда святкувала перемогу над Меттой/ЛУ - 2:1.
«Щасливий, що спільними зусиллями ми зберегли футбол у Лієпаї, який тут завжди любили і люблять. Хто знає, може, ще вийду на поле у футболці Лієпаї, - сказав сам Верпаковскіс.
Читайте також: Маріс Верпаковскіс: «Динамо зразка 2004-го року здатне було вирішувати великі завдання»