Як повідомляє «Матчдей», аргентинський півзахисник «Металіста» збирається повернутися до Харкова.
«Готуюся до повернення в Україну. На щастя, ситуація стала спокійнішою і можна закінчити сезон», - написав Алехандро Гомес у своєму Instagram.
Нагадаємо, за словами в.о. головного тренера «Металіста» Ігоря Рахаева, Гомес надсилав у клуб лист, що у зв'язку з політичною ситуацією боїться їхати в Україну.