Ліга чемпіонів. Історичний досвід для «Динамо» - 50 на 50

Футбол України 28 Серпня, 13:58 1281
Ліга чемпіонів. Історичний досвід для «Динамо» - 50 на 50 | 19-27
За час виступів у єврокубках «Динамо» вже починало двораундову дуель з поразки в гостях з рахунком 1:3.

У київського Динамо - величезний досвід ігор на міжнародній арені. Знайшовся в біографії столичного гранда і випадок, схожий на сьогоднішню ситуацію з Аяксом. Правда, кінцівку історії сьогодні хотілося б підправити ...

В кінці 2002 року підопічні Олексія Михайличенка в 1/16 фіналу Кубка УЄФА наткнулися на Бешикташ. Турецький клуб тоді тренував майбутній наставник Шахтаря - Мірча Луческу. У Стамбулі кияни першими забили (Діого Рінкон), але вже через хвилину рівновагу було відновлено. А після ближче до кінця поєдинку Бешикташ забив ще двічі - 3:1.

Матч-відповідь у Києві проходив в не найкращу пору для футболу - 12 грудня. На морозному полі суперники зіграли внічию 0:0, і Динамо завершило євросезон.

Схожа ситуація була і у Дніпра - майже на 20 років раніше. У сезоні-1984/1985 в 1/8 фіналу Кубка чемпіонів дніпряни програли в гостях болгарському Левскі-Спартак - 1:3. Причому теж забили першими (Геннадій Литовченко). Але на своєму полі підопічні Володимира Ємця вже до 24-й хвилині відіграли два м'ячі фори. Крім Олега Тарана та Віктора Кузнєцова ніхто більше голами не відзначався - 2:0. І Дніпро пішов далі - до чвертьфіналу.

Українські клуби в єврокубках після 1:3 в гостях у двоматчевій дуелі

1984/1985 КЧ Дніпро - Левскі-Спартак (Болгарія) 1:3, 2:0 +

2002/2003 КУ Динамо - Бешикташ (Туреччина) 1:3, 0:0 -