Фанати Зеніта підтримали Україну та Крим банерами (ФОТО)

Динамо Київ 24 Березня, 22:49 1645
Фанати Зеніта підтримали Україну та Крим банерами (ФОТО)   | 19-27
На матчі чемпіонату Росії між «Зенітом» та «Крильями Совєтов», який відбувся у понеділок, 24 березня, в Санкт-Петербурзі, вболівальники пітерської команди вивісили кілька цікавих банерів.

На одній з фотографій матчу можна побачити банер з написом: «Ще не вмерла України i слава, i воля».

Також фанати згадали про дату початку війни в Югославії:

Відзначимо, що інші фанати на цьому ж матчі вивісили банер з написом: «Крым - в чемпионат России, Газзаева (Валерія, голову оргкомітету об'єднаного чемпіонату Росії і України - прим. Ред.) - в конуру на Петровском (у Валерія Газзаєва прізвисько серед вболівальників «пес»)»:

По нашій інформації, лише дві найбільші групи фанатів «Зеніта» підтримують цілісніть території України та засуджують дії Путіна.