Відомий український коментатор на своїй конференції на matchday.com.ua прокоментував нинішню ситуацію в українському футболі:
- У нас в останні роки така ситуація в футболі, що реформи виглядають дуже актуальними. Насамперед у керівних органах. Якщо про клубний футбол говорити, то маю на увазі УПЛ. Я переконаний, що власникам клубів потрібно сідати за один стіл і домовлятися, відкидаючи політику і «однокласництво». Домовлятися, дивлячись один одному в очі, і думаючи про розвиток футболу в цілому. Очевидно, що Прем'єр-ліга провалюється як бізнес-проект. І провина в цьому насамперед власників клубів, у яких політичні та особисті амбіції переважають у порівнянні із місією, візією та філософією проекту, який самі ж вони й створили.