Грозний: З «Металістом» і «Дніпром» буде грати основний склад «Динамо»

Динамо Київ 25 Березня, 08:45 806
Грозний: З «Металістом» і «Дніпром» буде грати основний склад «Динамо»     | 19-27
Головний тренер «Говерли» поділився своїми думками напередодні важливих матчів столичного клубу в чемпіонаті та Кубку України.

Головний тренер «Говерли» поділився своїми думками напередодні важливих матчів столичного клубу в чемпіонаті та кубку України.

- Працюючи у великих клубах, ми ніколи не розставляли пріоритети, у мене і в «Спартаку», і в «Дніпрі», і в «Лєвскі» завдання були максимальні - вигравати все! Тому буде основний, на думку Блохіна, склад - як з «Металістом», так і з «Дніпром». Повірте, в цих іграх не буде ніякого поділу пріоритетів, ніхто не буде відпочивати. Будуть грати найкращі тактично готові гравці в кубку з «Металістом», а також основний бойовий склад з «Дніпром». Нас чекають дуже цікаві матчі ! Заради цього існує футбол, - цитують Грозного «Новости и факты».