Поліція відкрила кримінальне провадження щодо бійки фанатів перед матчем «Динамо» - «Аякс»

Динамо Київ 29 Серпня, 18:08 1144
Поліція відкрила кримінальне провадження щодо бійки фанатів перед матчем «Динамо» - «Аякс» | 19-27
Поліція міста Києва відкрила кримінальне провадження за фактом фанатської бійки, яка сталася в одному з пабів столиці України перед матчем Ліги чемпіонів «Динамо» – «Аякс».

Як повідомляє прес-служба Національної поліції України, у результаті конфлікту 34 особи були доправлені до територіального відділу поліції, 9 із них – затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу.

Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство). Санкція статті передбачає до чотирьох років позбавлення волі.

У свою чергу, фанатський рух киян WBC на своїй сторінці в Facebook написав про те, що до затриманих не пускають адвоката. Ультрас заявили про те, що порушуються права затриманих. Заяву з цього приводу представники руху зареєстрували в поліції. Цікаво, що через кілька годин даний пост був видалений.