Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці у Facebook зробив оригінальну заяву:
«І на зло ворогам, провести ЧС 2018 в... Україні та Польщі. Інфраструктура, в принципі, готова. Стадіони готувалися і пройшли успішно апробацію під час ЧЄ-2012. А ще ж є незадіяні в 2012-му стадіони у Дніпропетровську та Одесі! Більш ніж упевнений, що у разі передачі ЧС Україні, Коломойський зробить все, щоб ЧС був успішним. Можливо, і затьмарив би зимову Олімпіаду 2014. Упевнений, що хто-хто, а він це зможе організувати».
А пізніше додав:
