- Чим поясните розгром запорізького «Металурга» у Києві, враховуючи, що перший тайм явно не віщував нічого подібного?
- Мені здається, все зумовив вихід на поле Олега Гусєва - з появою півзахисника кияни включили звичні швидкості. Захисники «Металурга» просто не встигали за динамівською «двадцяткою». Матч показав, що першу скрипку в столичному колективі грають саме українські футболісти. Мені складно сказати, чому ті ж Ленс і Беланда виглядають не так яскраво ...
- Останній, до слова, не забув висловити невдоволення тим, що був замінений на 67-й хвилині.
- Жоден тренер не змінюватиме гравця, якщо той кращий на полі. Якщо тебе садять на лавку, значить, ти не показуєш той футбол, якого від тебе чекають. Той же Гусєв, не завжди виходить навіть на заміну і має всі підстави ображатися, але він чомусь цього не робить. Потрібно справою, а не словами доводити, що ти краще конкурентів. У цьому якраз і полягає професіоналізм футболіста.
- «Динамо» додає у грі або на це питання дадуть відповідь майбутні непрості матчі?
- Міркувати про щось можна буде тільки після того, як кияни зіграють з «Металістом» і «Дніпром». Команда Блохіна легко обіграла аутсайдерів, але мені здається це не той рівень, за яким можна давати якісь оцінки.
Сергій Нагорняк: «Гусєв теж має всі підстави ображатися, але він чомусь цього не робить»
Нападник «Дніпра» 1990-х років Сергій Нагорняк прокоментував матч 22 туру чемпіонату України, в якому «Динамо» в Києві розгромило запорізький «Металург».