Екс-гравець київського «Динамо» Олег Венглинський в ексклюзивному інтерв`ю для 1927.com.ua поділився своїми думками про прийдешній кубковий матч киян проти харківського «Металіста»:
- Металіст - Динамо. Хто фаворит у цій парі?
- Фаворит є. Фаворит – «Динамо». З тими проблемами, які зараз у «Металіста», я думаю, «Динамо» виглядає краще. Приємний той факт, що динамівці багато забивають, у двох турах команда забила 6 м'ячів - це не може не радувати. Тому в атаці справи йдуть добре. Безумовно, на тлі цих суперників важко сказати, в якому стані зараз перебуває захист «Динамо», тому що ці суперники не створювали щільного опору.
- Чи варто очікувати вихід резервних складів від «Металіста» або «Динамо» у цьому матчі?
- Ця гра на вибування. Обидві команди ставлять завдання виграти Кубок України. Тим більше, «Металіст» не грав у неділю, тому будуть грати найсильніші. Вони грали ще два тижні тому, сил у них - хоч відбавляй. Був час трошки стабілізувати гру, трошки підвести всіх до спільного знаменника, бо не всі нормально пройшли збори. У динамівців будуть якісь зміни в складі, але невеликі. Тим більше, в «Динамо» зараз не можна сказати, хто основний, хто неосновний. Наприклад Гусєв: людина вийшла і зробила гру, тому говорити, що буде якась ротація… Може буде мінімальна, але завдання стоїть виграти кубок. Тому ніхто нікого берегти не буде. Всі будуть грати з максимальною викладкою і битися за результат. Динамівці в ігровому плані підходять в кращому стані до матчу, ніж «Металіст». Це наочно демонструють ігри динамівців проти своїх суперників і гра «Металіста» з тією ж «Говерлою». Коли вони втратили очки, але походу матчу, за винятком кінцівки, команда виглядала непереконливо. Кінцівка була за «Металістом», але там вже було вилучення.
- Якщо «Динамо» пройде «Металіст», можна сказати, що для харків’ян сезон провалено?
- Хлопцям там хоч би знати, яке майбутнє буде у цієї команди. Вони не знають, що з ними буде завтра, тому що невідоме майбутнє фінансування. Легіонери, хто коли хоче, тоді приїжджає. Тут більш важливе інше питання: як жити далі? Проте «Металіст» гратиме вдома, прийдуть уболівальники, прийдуть підтримати команду. Тому «Металіст» буде битися.
- Який ваш прогноз на гру?
- Я не думаю, що гра буде відкрита та ми побачимо велику кількість забитих м'ячів. Я думаю, за рахунок того, що «Динамо» перебуває в кращій ігрової ситуації і взагалі, у «Металіста» і головний тренер пішов, і про фінансування ми чуємо. Тому, швидше за все, динамівці переможуть в цьому матчі, або пройдуть далі, скажімо так.
Розмовляв Ігор Гусаков