Вчора ввечері київське «Динамо» відправилось до Харкова на матч 1/4 фіналу Кубка України проти «Металіста».
У складі делегації не було травмованого Євгена Хачеріді та наставника «біло-синіх» Олега Блохіна - тренер діставався до аеропорту окремо від команди.
Головною новиною зі стану «Металіста» є повернення Алехандро Гомеса - сьогодні аргентинський хавбек мав провести перше тренування з основним складом харків'ян, - повідомляє програма «Футбол NEWS».