Андрій Ярмоленко: «Проблеми роблять «Металіст» злішим»

Динамо Київ 26 Березня, 09:57 755
Андрій Ярмоленко: «Проблеми роблять «Металіст» злішим»   | 19-27
Нападник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко поділився думками з приводу сьогоднішнього матчу проти «Металіста».

«Металіст» - хороша команда. Ми подивилися їх матч з «Говерлою» - вони грали в такий же футбол, як і минулого року, тримали м'яч. Легко точно не буде. А ті проблеми, які у них є зараз, думаю, навпаки, тільки їх підстьобують і роблять зліше», - сказав Ярмоленко для «Футбол NEWS».