Попов: «Ми розробили варіанти реформування чемпіонату - 10 і 12 команд»

Динамо Київ 26 Березня, 13:04 623
Попов: «Ми розробили варіанти реформування чемпіонату - 10 і 12 команд»     | 19-27
Віце-президент ФФУ Анатолій Попов розповів про варіанти реформування чемпіонату України.

«Долю першості повинні визначати власники клубів. Ще коли була неприємна ситуація з «Кривбасом», а потім і «Арсеналом», нами були розроблені різні варіанти реформування чемпіонату. Вони будуть представлені власникам клубів. Це і 10 команд, які зіграють у чотири кола, і 12 - в три кола, і 12 - у два з подальшим розбиттям на шістки або навіть четвірки.

Безумовно, в ідеалі потрібен перехідний сезон, але є ймовірність форс-мажорних обставин. Підкреслюю: я говорю лише про таку можливість. Право власників вирішувати, яким шляхом йти далі. Ми готові піти на будь-який крок, який допоможе нам врятувати чемпіонат України і український футбол», - сказав Попов.