Захисник «Динамо» Айїла Юссуф, який на правах оренди грає у харківському «Металісті», заявив, що він має намір повернутися в збірну Нігерії.
«У мене була непроста ситуація в «Динамо», тому що я перестав потрапляти в першу команду, коли прийшов новий тренер. Справа в тому, що я дійсно хочу грати, тому я і перейшов в «Металіст». Сподіваюся, я проведу багато матчів і знову отримаю запрошення в національну команду. Я з нетерпінням чекаю на своє повернення туди. Буду робити все можливе, щоб повернутися в команду», - цитує Айїлу Динамо.in.ua з посиланням на іноземні ЗМІ.