Сьогодні в 1/4 фіналу Кубку України «Металіст» вдома зіграє з київським «Динамо». За словами головного тренера «Металіста» Ігоря Рахаєва, команда в рівній мірі зосереджена і на чемпіонаті, і на Кубку, повідомляє segodnya.ua.
«Ми ще восени сказали, що ставимо перед собою максимальні цілі на всіх фронтах і відмовлятися від них не збираємося», - сказав Рахаєв. За його словами, говорити про участь в матчі з «Динамо» «втікача» Гомеса зарано, адже спочатку потрібно оцінити фізичну форму, в якій знаходиться футболіст.
«У складі «Динамо» ми нікого не боїмося, нас цікавить лише те, в який футбол гратимемо ми», - додав тренер.