Президент ФФУ Андрій Павелко розповів, які наслідки може мати сутичка українських фанатів з чеськими правоохоронцями після матчу Чехія – Україна (1:2).
«Зробив все, щоб наші хлопці поїхали додому. Проте, потрібно їм пояснити, що вони поставили під сумнів домашній матч з Чехією. Дуже не хочеться опинитися в ситуації, коли матч в Харкові пройде при порожніх трибунах.
Нашим фанатам потрібно пам'ятати, що їхня поведінка переноситься на наступні матчі. На жаль, ми можемо залишитися без підтримки, яка так необхідна збірній», – цитує Павелка видання terrikon.