Жуніор Мораєс: «Перед матчами з «Динамо» я не нервував»

Футбол України 9 Вересня, 13:54 1385
Жуніор Мораєс: «Перед матчами з «Динамо» я не нервував» | 19-27
Нападник «гірників» Жуніор Мораєс відповів на питання вболівальників про нервозність перед «Динамо».
«У Бразилії практично в кожному поєдинку присутній дуже великий тиск. Тому я, в принципі, адаптований до таких ситуацій. Зустріч з «Динамо» для мене була особливою - це українське класико. Грав проти своїх партнерів, з якими провів три роки в одній команді. Але перед початком матчу я не нервував. Нервував після гри, тому що ми поступилися», - заявив Мораєс офіційному сайту «Шахтаря».